Kosmetické ošetření
Rozumíme vaší pleti
description
Kosmetické ošetření

Profesionální kosmetika DERMALOGICA ® posouvá ošetření pleti do nové dimenze – od pouhého nanášení kosmetických přípravků směrem k odbornému ošetření pleti, které vychází z podrobné vstupní konzultace a analýzy pleti klienta přes cílené ošetření až k závěrečnému zaškolení správné domácí péče o pleť.

Jak ošetření naším pleťovým terapeutem probíhá?

1. FACE MAPPING® – ANALÝZA PLETI

Ošetření pleti kosmetikou Dermalogica vychází z kvalitní analýzy pleti, která poskytne hloubkový pohled na zdravotní stav klientovy pokožky. Součástí analýzy pleti je konzultace, kde pleťová terapeutka podrobně probere s klientem jeho životní styl a dosavadní péči o pleť, jeho subjektivní pocity a očekávání od ošetření. Následuje důkladné očištění pleti a již zmiňovaný Face mapping, kdy terapeutka vyšetří obličej, rozdělený do 14 zón a každé z nich určí jednotlivě diagnózu. Díky tomu pak může stanovit klientovi ošetření připravené na míru, zaměřující se na jeho specifické potřeby. Cílené ošetření pleti poté přináší výjimečné výsledky.

2. SAMOTNÉ OŠETŘENÍ

Na již očištěné pleti následuje samotné ošetření, které vychází z poznatků o stavu klientčiny pleti a skládá se z následujících fází:
Exfoliace – odstranění zrohovatělých a odumřelých vrstev pokožky. Pleť si tak odlehčí a uvolní se pro lepší vstřebávání další péče.
Extrakce – čištění pletí pokud to její aktuální stav vyžaduje. Vždy využíváme co nejšetrnější metody – pleť před extrakcí změkčujeme, využíváme ultrazvukové špachtle a čistíme pouze tak, abychom nenarušili integritu kůže.
Masáž – pleťoví terapeuti jsou v rámci vzdělávacího systému Dermalogica školeni speciální dotykovou terapii
Cílená péče – koncentrované sérum a maska, které vychází z aktuálního stavu jednotlivých zón
Závěrečná péče – včetně lehkého nalíčení v závislosti na přání klientky.

3. ZÁVĚREČNÉ ZAŠKOLENÍ DOMÁCÍ PÉČE

Jednorázové ošetření ať už pleťovým terapeutem nebo samotným dermatologem nezajistí dlouhodobě zdravý, mladistvý a odpočatý vzhled pleti. V případě klientčina zájmu ukážeme, že správná péče není jen o vhodných produktech, ale o jejich správném používání.

Jaké další typy ošetření nabízíme?

ION ACTIVE™ POWER TREATMENT

Toto aktivními látkami nabité ošetření kombinuje termální terapii s nejmodernějšími kosmetickými přístroji, které umožňují hlubší pronikání přípravků a urychlují výsledky. Pomáhá při problémech jako jsou známky stárnutí, nerovnoměrný tón pleti, akné a dehydratace.

BioSurface™ Peel

Profesionální chemický peeling určený pro dramatickou exfoliaci pleti, která nezpůsobuje jizvy ani nevyžaduje dlouhodobé hojení. Nechte si od nás navrhnout sérii ošetření přímo pro potřeby své pleti, ať už jsou to vrásky či akné.